Kontakt

Ove Johnsen Fisk en Gros ApS
Kattegatvej 67,
2150 Nordhavn
Telefon : +45 3927 8571
Mail : johnsen@johnsenfisk.dk
CVR-nr./VAT no.: 87514617

Levering:
Alle ordre modtaget inden kl.07.00 leveres samme dag.
Alle varer bliver leveret i fødevaregodkendte kølebiler.

Åbningstider:
Mandag-Fredag: 04.00-12.00
Lørdag, Søndag: Lukket

Bestilling:
Mail: ordre@johnsenfisk.dk
Telefon: 3927 8571 (04:00-12:00)
SMS: 2998 3162

SALG

Claus Johnsen
Adm. direktør
Telefon : +45 2812 1560
Email : claus@johnsenfisk.dk

Christian Mejlhart
Junior
Telefon : +45 2877 2947
E-mail : christian@johnsenfisk.dk

Thomas Larsen
Indkøb og salg
Telefon : +45 2873 7017
E-mail : thomas@johnsenfisk.dk

Xiaoyan Zheng
Salg til sushi
Telefon : +45 5335 4699
E-mail : flora84729@hotmail.com

ADMINISTRATION

Else Haarbye
Debitor bogholderi
Telefon : +45 3927 8572
E-mail : else@johnsenfisk.dk

Karen Johnsen
Kredit bogholderi
Telefon : +45 3927 8572
E-mail : kredit@johnsenfisk.dk / karen@johnsenfisk.dk

JOHNSEN FISK ApS ● KATTEGATVEJ 67 ● 2150 NORDHAVN ● DENMARK